Rüyada İlaç Görmek Çok Şaşırtıcı Tabirlere Sahip!

Rüyada İlaç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyalar, Batı dünyasında bilinçaltının bir yansıması bir dışa vurumu olarak kabul edilse de Doğu medeniyetinde rüyaya atfedilen görev ve önem daha farklı bir düzeydedir. Rüyalar bilinçaltının yansıması olabileceği gibi, bazen bir haber verme ya da uyarma niteliğinde de olabilmektedir. Görülen rüyanın ne anlama geldiğini bilmek bu bakımdan önemlidir. Ancak yapılan tabire saplanmak ve sürekli rüyayı düşünmek de uygun değildir.

Rüyanın niteliğini değiştiren en önemli unsur içerik olsa da, genel itibariyle iyi bir rüya sayılan rüyada ilaç görmek oturaklı, sakin, karakteri düzgün olan bir insan olunacağını tebliğ etmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin hayatlarındaki problemleri çözerek sorunlarından kurtulacaklardır. Rüya sahibi artık iyi günlerin yaklaştığını bilmektedir.

Rüyada İlaç Görmek Ve Duygusallık

Mutlu olunacak günlerin yaklaştığının habercisi niteliğinde olan rüyada ilaç görmek, ayrıca rüya sahibinin şans konusunda da bahtının açılacağını haber vermektedir. Rüya sahibi toplumda önemli bir yer edinecek ve saygı duyulan bir insan haline gelecektir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin duygusal bir döneme gireceğine delalet etmektedir. En küçük bir olayda bile gözyaşlarına hakim olmak zorlaşacaktır.

Farklı Değişkenleriyle Rüyada İlaç Görmek

Duygularını yoğun yaşayan ve sevdiği insanlara bağlı olan rüya sahibi bu dönemlerde ailesi ile daha ilgili olup onlara zaman ayıracaktır. Rüyasında ilacı içtiğini gören bir kimse uzun zamandır peşini bırakmayan kederi için karşısında bir yolun açıldığını görebilir. Rüyada görülen ilacı içmek aynı zamanda güç, inanç ve iman sahibi olmaya da delalet eder. Kişinin maneviyatı güçlü, iyi yürekli ve ahlaklıdır.

Rüyada görülen nesne, ilacın kutusu ise rüya sahibinin önemsemeyeceği ama çevresindeki insanları ilgilendiren bir söz duyacağına delalet eder. Ayrıca rüyada ilaç görmek ve bu ilacı satın almak kişinin iş hayatında yükselmesi, ilacı biri ona satıyorsa o kişinin zarar vereceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ilacı yazdırdığını görmekse tatil anlamına gelmektedir.

İlginizi Çekebilir: Rüyada Fare Görmek Hayır Mıdır Şer Midir?

Şimdiye kadar Kenzül Dua adıyla da bilinen Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabı ile tanışmadıysanız artık bu kitaba kesinlikle bir şans vermelisiniz. Çünkü okuyucu yorumları sizi de çok etkileyecek.

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Rüya tabirlerine devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var. Bunlar, sadece bir kısmı:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi birçok yorum olduğunu göreceksiniz.

Rüyada İlaç Görmek Onu Birinden İstemek

Rüyada ilacı yazdırdığını gören bir kimse, patronu ile anlaşarak izin almayı başarıp tatile çıkacak demektedir. Tatilini, deniz, kum, güneş üçgeninde iyi bir şekilde geçireceğini gösterir. Ancak rüyada kişi birilerinden ilaç istiyorsa bu rüya sahibinin tek başına çare bulamayacağı bir durumla karşılaşacağına ve çevresindeki insanlardan yardım isteyeceğine delalet eder. Çevresindekiler yardım talebine olumlu yaklaşıp duruma çare geliştirecektir.

Rüyada İlaç Görmek Ve İlacı İçmek

Rüyada ilaç içtiğini gören bir kişi için ferahlık ve rahatlık yakındır. Zor ve sıkıntılı günlerin geride kalacağına işaret etmektedir. İlacı içen kimse dini bütün bir Müslüman ise, dinde doğruya ulaşır. Dine karşı ya da kayıtsız ise ilaçtan yarar görme kaydı ile, hayatı mamur olur.

İçilen İlacın niteliğine göre; 

  • Rüyada içilen ilaç müshil ilacıysa hasta kişi için sağlık, sağlıklı kişi için gam demektir. 
  • İlaç acıysa kısa süreli ve zararsız bir hastalığın geleceğinin habercisi olabilmektedir. 
  • İçilen ilacı kişi kendisi yapmışsa işleri yoluna kendi başına ve dimdik koyacağı anlamı çıkmaktadır. Rüyada ilaç yapmak ayrıca kişinin sevenleri kavuşturan, güzel yürekli ve saygıya mazhar olmuş biri olduğunu da gösterir.

Rüya Sahibinin Kişiliği Ve Rüyada İlaç Görmek

Çoğunlukla rüyalar gören kişinin kişiliğiyle yakından ilgili olup rüyada ilaç görmek de rüya sahibinin kişiliğiyle tabir olunmaktadır. Bu rüyayı gören kimseler, mantıklı karar veren, güzel söz söyleyen, duygulara önem veren, dürüst ve topluma faydalı kişiler olarak geçmektedir. Bu kişiler çevrelerinde çok sevilip saygı görmektedir.

Rüyada İlaç Görmek Ama İlacı İçmemek

Kültürümüzde rüyalar, Allah katından gelen haberler niteliği taşımaktadır. Bu bağlamda rüyada ilaç görmek de önemlidir ve dikkate alınmalıdır. Rüyada görülen ilaç dinin iyiliğini simgelemektedir. Bu yüzden ilacı içmek, sıkıntılardan kurtulmak ve doğru yola yönelmek iken ilacın alınmaması, doğrudan sapmaya, nefsine boyun eğmeye, sapkınlığa düşmeye delalet etmektedir. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir