Rüyada Kan Görmek Müjde mi Musibet mi, Okuyup Öğrenin!

Rüyada Kan Görmek Neye Çıkar?

İlginç bir rüyadır ve çok çeşitli yorumları vardır. Rüyada kan görmek de, diğer rüyalarda olduğu gibi hangi şartlarda görüldüğüne bağlı olarak farklı yorumlanabiliyor. Rüyada kan görmenin rüyayı bozduğu ve artık o rüyanın tabir edilmeye gerek olmadığı yönünde söylemleri hep duymuş olsak da, sadece kan görmek üzerine ayrı ayrı tabirler olduğunu yaptığımız araştırmada görmüş olduk.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek, rüya sahibinin varlık içindeyken maddi sıkıntı çekeceğine; yokluk içindeyken maddi ferahlık yaşayacağına delalettir. Herhangi bir uzuvdan akan kan, yakın bir tanıdığın sebep olacağı üzüntüye ve kötülüğe delalettir.

  • Burundan bir miktar kan geldiğini görmek, kişinin başından geçecek olumsuz bir olayın son anda önlenmesi olarak yorumlanır; şayet burundan akan kan çok ise, rüya sahibinin maddi bir kayıp yaşayacağına işarettir.
  • Kan bulaşmış bir kıyafet giydiğini görmek, rüya sahibinin haksız kazanç elde ettiğinin göstergesidir.
  • Ayrıca, genç bir kız rüyasında kan görürse hayırlı evlilik; hamile bir kadın görürse düşük yapmaya delalettir. Makattan gelen kan ise, mevcut kötülüklerden kurtulmanın habercisidir.

Öte yandan, rüyada kan görmek genel hatlarıyla bir kişinin yanlış işlere girip haram kazanç elde etmesi demektir ve kişi yaptığından pişmansa, kan da vicdanını temsil etmektedir. Fazla miktarda çıkan kan ise aile bireylerinin birinden gelecek yardımın kesilmesi anlamına gelir.

Rüyada Kan Verdiğini Görmek

Rüyada kan verdiğini gören kişi, destek de alarak içinde bulunduğu sıkıntılı bir durumdan kurtulur, ferahlar ve çok yakında arzu ettiği güzel hayata kavuşur. Ayrıca zenginleşmenin de habercisi olan bu rüya, hayır olarak kabul edilir.

Şimdiye kadar Kenzül Dua adıyla da bilinen Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabı ile tanışmadıysanız artık bu kitaba kesinlikle bir şans vermelisiniz. Çünkü okuyucu yorumları sizi de çok etkileyecek.

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Rüya tabirlerine devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var. Bunlar, sadece bir kısmı:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi birçok yorum olduğunu göreceksiniz.

 

Rüyada Kan Aldırdığını Görmek

Rüyasında bedeninden kan aldırdığını gören kişinin arkasından dedikodu yapan, hakkında kötü sözler söyleyen birisinin varlığına işarettir. Çıkan kanın çok koyu renkte olması, manevi anlamda güçlü olmaya, birçok zorluğa göğüs germeye delalettir. Sol koldan alınan kan, izi kaybedilen bir yakının bulunacağına; sağ koldan alınan kan ise kaybolan manevi değeri yüksek bir eşyanın bulunacağına delalettir. Rüyada kan aldırmaya çalışırken hiç kan çıkmıyor ise, bu da ticari hayatın kötüye doğru gitmesine delalettir.

Rüyada Kan Kustuğunu Görmek

Bu rüya genel olarak vicdan azabına delalettir. Rüyasında kan kusan kişi, içini acıtan ve pişman eden gerçekleri dışa vuruyor demektir. Bu nedenle kişi, daha önce yaptığı ve şu an vicdanını rahatsız eden hataları telafi etme isteğine düşer.

Bazı tabirlere göre de, rüyada kan kusmak bir hastalığın ya da kötülüğün uzaklaştırılması anlamına geliyor.

Rüyada Akan Kan Görmek

Bir kişinin rüyada akan kan görmesi, zengin kişi için malın azalmasına, fakir olan biri için kazanç elde edip ferahlamaya delalettir. Bedende görülen bir yaradan akan kan ise, başa gelecek olumsuz bir işe veya bir belaya işaret etmektedir. Akan kan açık renk ise olumsuz, koyu renk ise olumlu haberlere yorulur.

Rüyada Kan İçtiğini Görmek

Bu rüya için iki ayrı tabir bulunmaktadır. Birincisi, ihtiyaç sahibi bir tanıdık ya da bir akraba için yapılan yardımın yerine ulaşmadığı şeklinde; ikincisi de, rüya sahibinin haram yollardan para kazanıp bunu ailesine, çocuklarına yedirmesi olarak yorumlanmaktadır.

İlginizi çekebilir: Rüyada Polis Görmek

Rüyada Kan Tükürdüğünü Görmek

Rüyada ağızdan kan çıktığını ya da kan tükürdüğünü görmek, rüya sahibinin arkasından kötü sözler söyleyen birinin varlığına işaret olmakla beraber, rüya sahibinin de bir başkası hakkında olumsuz sözler duyacağına işarettir. Rüyada tükürülen kan üste ya da pantolona bulaşırsa, mal varlığının azalacağına delalettir.

Rüyada Kan Akıttığını Görmek

Rüyayı gören kişinin içinde büyüyen öfke ve nefreti temsil eden bir rüyadır. Kişinin bir süredir planladığı ve iyice aklında yer eden kötü niyetli emeller vardır. Ayrıca, akan kan çok ise malların kaybına ve iflasa, az ise bir hastalıktan kurtulmaya delalettir.

Rüyada Kan Ağladığını Görmek

Rüyada kanlı gözyaşı dökmek, rüya sahibinin büyük bir fırsatı kaçıracağı ve çok pişman olacağı anlamına gelir. Bu aynı zamanda büyük bir vicdanıyla da başbaşa kalmak anlamına geliyor.

Başka bir tabire göre ise, rüya sahibinin biri hakkında düşmanlık beslediği ve içinde kin barındırdığı anlamına gelir.

Rüyada Kan İşediğini Görmek

Rüyada kan işediğini görmekle alakalı farklı birkaç tabir mevcut. En yaygın bilinen tabir, rüya sahibinin ciddi ve amansız bir hastalığı atlatıp rahata ereceğidir. Ayrıca uzun bir yolculuk yapmaya, özgürlüğü kazanmaya, iyilik görmeye işarettir.

Cami tuvaletinde kan işediğini görmek, kişinin çok mutlu olacağı, güzel bir haber alacağı anlamına gelmekte. Eğer kişi rüyasında az bir miktar kan işerse, bu da malın zamlanması demektir. İşlerle alakalı bazı şeyler ters gidebilir.

Rüyada Kanlı Kıyafet Görmek

Rüyada kanlı kıyafet görmek, rüya sahibinin akrabalar arasındaki bir husumette arada kalmasına, durumu yatıştırıp düzeltmek isterken kendisini de tatsız olaylar içinde bulacağına delalettir.Bir kişi rüyasında kanlı kıyafetler giydiğini görürse, bu da o kişinin hayatı boyunca unutamayacağı kötü bir olay yaşayacağı, kalbinin çok kırılacağı ve çok üzüleceği anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Burnundan Kan Geldiğini Görmek

Rüyada burundan gelen kan koyu renkli ve çok akışkan değilse düşük yapmak, açık renkli ve sıvı ise haram mal yemek şeklinde yorumlanır. Hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada Kan Bağışladığını Görmek

Bir kişi rüyasında kan bağışı yaptığını görürse, kötülüklerden kurtulur; feraha kavuşur. Kendisine yük olan bir sırrın yükünü üzerinden atar ve zenginleşir. Yeni fırsatlarla karşılaşır.

Rüyada Kulaktan Kan Geldiğini Görmek

Rüyada kulaktan kan gelmesi, çocuklar arasında haksızlık ve ayrımcılık yapmak demektir. Ayrıca rüya sahibinin hiç hoşuna gitmeyecek sözler işitmesine, kalbinin kırılmasına, bir akraba ya da aile içinden biriyle arada küslük yaşanacağına ve aranın düzelmeyeceğine delalettir. Taraflar özür dilese dahi rüya sahibi bağışlamak istemeyecektir.

İlginizi çekebilir: Rüyada İnek Görmek

Rüyada Göze Kan Oturduğunu Görmek

Hayırlı bir rüya olmamakla beraber, aslında rüyayı gören kişi için uyarı niteliği taşıyan bir rüyadır. Rüya sahibinin gözünü başkasının malına dikmesine, haksız bir şekilde kazanç elde etmesine ve bu haram kazancı aile bireylerine de yedirip ortak etmesine delalettir. Rüya sahibinin iki yakasının bir araya gelmesi mümkün olmayacaktır.

Rüyada Kanlı Çarşaf Görmek

Rüyayı gören kişinin, bir sebepten ötürü bir kişiye yaptığı kötülükten büyük pişmanlık duyduğunun göstergesidir. Vicdan azabının uzun süreceği bu kötülük birinin sakat kalmasına ya da ölümüne sebebiyet vermek veya dikkatsizlik nedeniyle birinin canının yanmasına delalettir.

Başka bir tabire göre ise, kişinin günahlarla dolu bir yaşantı sürdüğüne dair uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Kan Lekesi Görmek

Bir kişi rüyasında kıyafetlerinin, üstünün kan lekesi olduğunu görmüşse, haksız yere suçlanıp iftiraya uğrayacağına işarettir. Bu durum rüya sahibine zarar vermeyecektir. Fakat kişinin düşmanları var demektir ve bu düşmanlar iş birliği içerisinde rüya sahibinin işlerini bozacağına, aile arasındaki bağları koparmaya çabalayacaklarına işarettir.

Yerde görülen kan lekesi ise bir kazadan kıl payı kurtulmaya veya hafif bir hastalık atlatmaya delalettir.

Rüyada Eline Kan Bulaştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin düşüncesizce sarf ettiği sözler nedeniyle sevdiği biri ya da eşi ile arasının bozulacağı, özür dilese de durumun düzelmeyeceği ve haksızlık ettiği insanlar tarafından hoş olmayan sözler işiteceğine delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir