Rüyada Kurt Görmek Güçlü ve İtibarlı Olacağınıza İşarettir, Okumadan Geçme!

Rüyada Kurt Görmek Hem Olumlu Hem de Olumsuz Anlamda Tabir Edilir

Rüyada kurt görmek, genellikle hayıra ve güzelliğe yorulur; çünkü kurt demek güç, asalet ve cesaret demektir. Rüyada kurt görmek, tek başına tabir edilebilecek kadar basit değildir. Rüyada görülen kurt her ne kadar gücü simgelese de, doğru tabirler yapabilmek için rüyanın diğer detaylarını da bilmek gerekir.

Kimi zaman girişken, cesur, güçlü olmaya yorulan kurt rüyaları, kimi zaman da mal kaybına, ihanete ve düşmana yorulur. Bu nedenle, her zaman olduğu gibi yine alt başlıklarla en yaygın kurt rüyalarının tabirlerini inceliyor olacağız.

Genel Olarak Rüyada Kurt Görmek

Rüyada kurt görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinden birini haksız yere haksız yere suçlayabileceğine ve kalbini kırabileceğine işarettir. Başka bir tabire göre ise, rüyadaki kurt başarılı olmayı temsil eder. Özellikle iş hayatında elde edilecek başarıyı ve bu başarı sayesinde takdir edilmeyi ve makam sahibi olmayı temsil eder.

Rüyada Kurt Başı Görmek

Çoğunlukla hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Rüya sahibinin başarılı çalışmalarının dikkat çekeceği, takdir toplayacağı ve rüyayı gören kişinin mevki olarak yükseleceğine delalettir. Ayrıca, çevresi tarafından sevilen ve sayılan biri haline de gelecektir.

Rüyada Kurt Kemiği Görmek

Rüyada görülen kurt kemiği ve kurt derisi, duruma göre hem iyi, hem de kötü yorumlanır. Bazen maddi zarara ve mal kaybına yorulan bu rüya, bazen de zorlu işlerin başarılı bir şekilde tamamlanması şeklinde yorumlanabiliyor.

Şimdiye kadar Kenzül Dua adıyla da bilinen Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabı ile tanışmadıysanız artık bu kitaba kesinlikle bir şans vermelisiniz. Çünkü okuyucu yorumları sizi de çok etkileyecek.

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Rüya tabirlerine devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var. Bunlar, sadece bir kısmı:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi birçok yorum olduğunu göreceksiniz.

 

Rüyada Kurt Avladığını Görmek

Rüyada kurt avlamak, şimdiye kadar hep hayra yorulmuştur. Rüya sahibinin çok kısa bir süre içerisinde rahata kavuşacağına, maddi olarak bolluk olacağına, evde bir sevinç ve heyecan ortamının oluşacağına delalettir.

Rüyada Küçük Kurtçuklar Görmek

Rüyada görülen kurtçuklar, yapılan usulsüz işleri temsil eder. Rüya sahibinin ya da onun çevresinden birilerinin yasa dışı işler yaptığına, günahtan sakınmadığına, haram yoldan mal elde edildiğine delalettir.

Rüyada Evcil Kurt Görmek

Rüyada görülen evcil kurt, aynı zamanda artık saldırmayan ve zarar vermeyen kurt demektir. Rüya sahibinin ya da çok yakınında bir kişinin günaha tövbe edip yanlış yollardan vazgeçeceğine işaret eder. Kısacası tövbe eden, hatalardan dönen, insanları önemseyen ve Allah’ın emirlerine uyan bir kişi olmak demektir.

Rüyada Kurt Isırması Görmek

Rüyada görülen kurt ısırığı ne yazık ki hayırlı değildir. Rüya sahibinin uğrayacağı ciddi bir zararı temsil eder. Özellikle işyerindeki başarısızlık ve akabinde gelecek maddi sıkıntılar söz konusudur ve bu rüya, rüyayı gören kişi için bir tür uyarıdır.

İlginizi çekebilir: Rüyada Para Görmek

Rüyada Evde Kurt Görmek

Rüyada ev içinde görülen kurt, bir düşmanın habercisidir. Bu düşman hem rüya sahibine, hem hane halkına, hem de eve zarar verebilir. Rüyayı gören kişinin tedbirli olmasında fayda vardır. Bazı tabirciler, bu rüyanın bir hırsızın habercisi olabileceğini belirtmiştir.

Rüyada Kurtla Beraber Yattığını Görmek

Bir kişinin rüyasında aynı yatakta kurtla yattığını görmesi, rüya sahibinin eşi ya da sevdiği kadının başına kötü niyetli kişiler tarafından kötülük gelebileceği şeklinde yorumlanır. Başka bir tabire göre ise, kişinin eşinin kendisini yüksek makam sahibi kişilerle aldatabileceği yönünde yorumlar da mevcut.

Rüyada Kurt Öldürmek

Rüyada kurt öldürmek, rüya sahibinin çeşitli günahlar işleyeceği ve dinden uzaklaşacağı yönünde yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibi hiç düşünmeden türlü kötülükler de yapabilir.

Rüyada Ölü Kurt Görmek

Rüyada ölü kurt görmek, düşmanın ve kötü niyetli kişilerin  verdiği zarar nedeniyle bir süre kendine gelememeye, eski gücünü kazanmak için biraz zamana ihtiyaç duymaya ve bu süreç içerisinde en çok güvenilen kişilerden beklenen desteğin gelmemesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yaralı Kurt Görmek

Rüyasında yaralı kurt gören kişinin, bazı olaylardan dolayı cesareti kırılır ve bu nedenle iş hayatında atmayı planladığı bazı adımları erteler. Özel hayatına da yansıyan sorunlarını içine atar ve dışarıdan dik duruş sergilemeye çalışır.

Rüyada Kurt Sütü Görmek

Rüyada kurt sütü görmek, her zaman hayırlara yorulmuştur. Helal yollardan kazanılacak paraya ve mala delalet eder. Rüya sahibinin alacağı mutlu haberlere, sevince, zenginliğe işarettir.

Ayrıca, rüyanın içeriğine göre de farklı yorumlar da yapılır. Buna göre kurt bazen bir dost, bazen bir düşman, bazen de bir kaybı temsil eder. Bir düşmana, gelebilecek bir zarara, eve girecek bir hırsıza, zenginliğe, bol kazanca, helal mala, işte elde edilecek başarıya, makamın yükselmesine, saygınlık kazanmaya, kudrete, günaha, dinden çıkmaya işaret eder.

Rüyada Kurt Sürüsü Görmek

Rüyasında kurt sürüsü gören kişi güçlüdür, saygın ve kudretli bir aileye mensuptur. Aileden kalan işlerin başına geçmeye hazırlanıyordur. Yapılan işleri en iyi seviyeye getirecek, düşmanlarını ve rakiplerini alt edecek, korkusuz ve güçlü bir iş insanı olacak demektir.

Rüyada Erkek Kurt Görmek

Kişinin sorumluluklarını güzelce yerine getirmesine, ailesiyle ilgilenmesine, takdir göreceğine, başarılı olacağına ve bu başarıların ödülsüz kalmayacağına işaret eden güzel ve hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Dişi Kurt Görmek

Rüyasında dişi kurt gören erkek, karakteri sağlam ve çok güçlü bir kadınla evlenir ve hayatları boyunca her zaman desteklenirler. Güzel bir aşk hayatına, helal kısmetlere, arzu ve isteklere kavuşmaya, sevdiklerinden emin olmaya işaret eder.

Rüyada Kurt Olduğunu Görmek

Rüyasında kurt olduğunu gören kişi, her halükarda ilginç ve fırsatlarla dolu bir hayat yaşar ve farklı olaylarla karşılaşır. İş konusunda şansı açık olur, itibarı artar, tanınmış iş insanlarından ve yöneticilerinden biri olur.

Rüyada Kurt Postu Görmek

Rüyasında kurt postu gören kişi, çocuklarına ve onların nesline iyi bir gelecek bırakmak, tüm sevdiklerinin rahat edeceği maddi birikimler yapmaya delalet eder. Hatta bu kişi, ölümünden sonra da sürekli anılır, sevgi ve saygınlığı devam eder.

İlginizi çekebilir: Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Bağırsak Kurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin içini rahatsız eden, canını sıkan, ruh dünyasını karıştıran, en yakın insanlarına dahi şüpheyle yaklaşmasına neden olacak tatsız olaylar yaşanacağına ve kişinin güvensizlik hissi nedeniyle psikolojisinin bozulacağına delalettir.

Rüyada Kurt Saldırısına Uğramak

Rüyasında kurt sürüsü gören kişi, iş hayatında dönem dönem çok amansız mücadele ortamlarında kalacaktır ve bazen yanlış adımlar atılacağına, rakiplerden gelen hamlelere karşılık vermekte zorluk çekileceğine delalettir. Çok sayıda kurdun saldırısına uğrayıp yaralanmak ise hayati tehlikesi olan işlerle uğraşmaya işarettir; Çok düşmana, tehdit altında kalmaya delalettir.

Rüyada Kurt Eti Yemek

Güzel bir anlamı vardır. rüyasında kurt eti yediğini gören kişi, güç birliği yapar; önemli işlerde ortaklık yaparak başarılı işlere imza atar, kazanılan parayı ailesiyle beraber kullanır. Ayrıca rüya sahibinin ömrü uzar, hastalıktan emin olur, kimseye muhtaç olmadan yaşamaya devam eder.

Rüyada Kurt Uluması Görmek

Rüya sahibinin ne zamandır istediği ve hedeflediği makama ulaşmak için hareket etmenin zamanı geldiğine dair işarettir. Kişi gücünü, inancını ve yeteneklerini herkese gösterecektir.

Rüyada Silahla Kurt Vurduğunu Görmek

Hayırlı bir rüya değildir ne yazık ki. Rüya sahibinin yanlış kişileri karşısına alacağına, güvenebileceği ve her zaman yardımını görebileceği insanları, kıymetli dostları kaybedebileceğine, kalplerin kırılacağına delalettir. Rüya sahibi yaptığı hatayı fark etse bile artık geç kalınmış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir