Rüyada Pekmez Görmek İle İlgili 7 İlginç Tabir

Rüyada Pekmez Görmek

Pekmez rüyaları hayırlara yorulan rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyada pekmez görmek maddi durumun iyileşeceği anlamını taşımaktadır. Pekmezi yemek bolluk, bereket, mal ve mülk anlamına gelmektedir. Çok miktarda para kazanılacağına işaret eden pekmez rüyaları miktarı oranınca artan varlık ve para anlamını taşımaktadır. Küpte görülen pekmez ucu ve bucağı olmayan servet olarak yorumlanmaktadır. Pekmez satın alınması evden uzaktan gelecek olan yakın anlamına gelmektedir. Misafire pekmez ikram edilmesi hayırlı haber verilmesi, pekmez içildiğini görmek tatlı ve güzel bir hayat geçirileceğine, bekarların pekmez içtiğini görmeleri evlenmelerine, evlilerin pekmez içtiklerini görmeleri ise çocuk sahibi olacaklarına işaret etmektedir. Pekmez içilmesi eve çok kıymetli eşya satın alınacağı anlamını taşımaktadır. 

Rüyada Pekmez Görmek ve Pekmez Yemek Ne Anlama Gelir?

Hayırlı rüyalar arasında sayılan pekmez kısmet, bolluk ve bereket anlamına gelmektedir. Rüyada pekmez görmek ve pekmezi yediğini görmek aniden gelecek bolluğa, zenginliğe işaret etmektedir. Pekmezi yiyen kişi kadınsa evlenir ya da çocuğu olur. Erkeklerin ise yeni bir iş sahibi olmaları mümkün olur. Pekmez yiyen kişilerin mal varlıklarının artması, yeni ev ya da araba alabilecekleri yorumlanır. Kısmetin artması, hayırlı haberlerin alınması anlamına gelen pekmez rüyaları gören kişinin etrafında hayır çemberi oluşturur. Bolluk, bereket ve hayırlı olan haber anlamına gelen rüyalar kişilerin dilek ve hacetlerinin olacağına işaret etmektedir. 

Rüyada Pekmez Görmek, Sıvı Pekmez Satın Almak ve Pekmez İçmek

Rüyasında sıvı pekmez içtiğini gören kişi mutlu bir aile yaşamına kavuşur. Rüyada pekmez görmek, satın alarak içmek kişinin ailesi ile beraber uzun, sağlıklı ve bereketli bir hayat sürmesine işaret etmektedir. Hasta kişilerin rüyalarında pekmez içtiklerini görmesi, şifa bulacakları anlamına gelmektedir. Rüyasında pekmez satın alan kişilerin davranışlarının olumlu yönde değişeceği ifade edilmektedir. Önceki dönemlerde kötü davranışlar sergileyerek sevdiklerini üzen kişilerin davranışları değişecektir. Rüyada pekmez satın alarak içtiğini gören kişilerin isabetli kararlar alacağı ve o şekilde davranış geliştireceği anlaşılır. Bu sayede kişiler yaşamlarının sonraki döneminde daha anlamlı ve başarılı bir hayat süreceklerdir.

Dikkatinizi Çekebilir: Rüyada Mandal Görmek Hangi Zorluğun Habercisidir?

Şimdiye kadar Kenzül Dua adıyla da bilinen Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabı ile tanışmadıysanız artık bu kitaba kesinlikle bir şans vermelisiniz. Çünkü okuyucu yorumları sizi de çok etkileyecek.

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Rüya tabirlerine devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var. Bunlar, sadece bir kısmı:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi birçok yorum olduğunu göreceksiniz.

Rüyada Pekmez Görmek ve Başkasına Hediye Etmek

Akışkan pekmez tez habere, kıvamlı pekmez ise oluşum halinde olan zamanı gelince gerçekleşecek olan habere işaret etmektedir. Rüyada pekmez görmek ve pekmezi başkalarına hediye etmek yakınlara verilecek müjdeli habere, yakınlarına yardımcı olmaya, kısmet dağıtmaya, maddi ve manevi yönden yardımcı olmaya işaret etmektedir. 

Rüyada Pekmez Görmek, Tahinle Pekmezi Karıştırmak 

Pekmez rüyaları hayırlı sayılan rüyalar arasında yer almaktadır. Üzüm ya da dut pekmezini sade görmek hayırlı ve tez haber olarak yorumlanır. Tahin ve pekmezi bir arada görmek bir işin olacağını müjdeler. Örneğin; sınavın kazanılması, mülakatta başarılı olunması, beklenilen hayırlı haberin alınması, bir olayın hayırla vuku bulması şeklinde açıklanabilir. Rüyada pekmez görmek ve onu yemek bolluk ve bereketli haberlerin alınması ve artması anlamına gelir. 

Rüyada Pekmez Görmek ve Pekmezi Dökmek

Rüyada görülen pekmez tez ve hayırlı haber olarak yorumlanmaktadır. Rüyada pekmez görmek ve pekmezi dökmek kısmeti geri tepmek anlamına gelir. Bir kişi rüyasında pekmezi döktüğünü görürse kısmetini bırakır. İş teklifini kabul etmez ya da farkına varmaz. Fırsatın elinden kaçıp gitmesine izin verir. 

Rüyada Pekmez Görmek ve Pekmezin Karınca İstilasına Uğraması

Pekmezin karınca tarafından yenmesi rızık kapısının açılacağına işaret eder. Rüyada pekmez görmek ve karınca tarafından istilaya uğraması hayrın, bolluğun ve bereketin artması olarak yorumlanır. Karıncaların pekmeze üşüşmesi hayırlı misafir olarak da yorumlanır. Bereketin, mal ve paranın artması olarak da ifade edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir