Rüyada Saat Görenlerin Yaşadığı Olaylar Sizi de Şok Edecek!

Rüyada Saat Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saat görmek, duruma göre hem iyi şekilde; hem de kötü şekilde yorumlanabilir. Daha önce de rüyaların hangi şartlar altında, kiminle ve nasıl göründüğüne göre yorumlanması gerektiğini vurgulamıştık. Şimdi de dilerseniz rüyada görülen saatin detaylı tabirlerini inceleyelim.

Rüyada Saat Görmek

Rüya sahibinin sözüne sadık olmasına, itimat edilebileceğine, dakikliğine işaret eder. Bazı tabirlere göre ise tam aksine; sözüne güven olmayan, söylediğini yerine getirmeyen ve hatta yalan söyleyebilen biri olduğuna delalettir.

  • Ayrıca rüyayı gören kişinin canını sıkacak, moral bozucu, üzücü sözler duyacağı yönünde yorumlar da mevcut. Rüyada saat ayarlamak, kişinin kendi hayatına çeki düzen vereceğine; saat sesi duymak ise önemli bir davet ya da teklif almak olarak yorumlanır.

Rüyada görülen şık ve güzel bir saat ise, güzel sürprizlerin habercisidir. Saatin çalışıyor olması da, evdeki huzuru ve mutluluğu temsil eder.

Rüyada Bozuk Saat Görmek

Bir kişi rüyasında bozuk; çalışmayan ya da yanlış gösteren saat görürse, o kişinin zorlu, zahmetli ve sıkıntılı bir yola gireceği anlamına gelir. Yaşanacak birtakım problemlerle beraber, ayrıca ailedeki huzur ortamının bozulması ihtimali de vardır.

Rüyada Büyük Saat Görmek

Rüyasında büyük bir saat gören kişi, büyük üzüntüye sebep olacak bir haber alacaktır. Başka bir tabire göre ise rüyada büyük saat görmek, bir çeşit uyarıdır. Kişinin verdiği sözlere daha fazla dikkat etmesi gerektiğine, insanlarla olan ilişkisinde güven unsurunu önemsemesi gerektiğine yourulur. Saatin büyük olması, bu duruma dikkat çekmek içindir.

Şimdiye kadar Kenzül Dua adıyla da bilinen Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabı ile tanışmadıysanız artık bu kitaba kesinlikle bir şans vermelisiniz. Çünkü okuyucu yorumları sizi de çok etkileyecek.

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Rüya tabirlerine devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var. Bunlar, sadece bir kısmı:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi birçok yorum olduğunu göreceksiniz.

 

Rüyada Duvar Saati Görmek

Genel olarak hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin gerek iş hayatı, gerekse de özel hayatının güzel olacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin hayatına renk katacak ve çok mutlu edecek bazı gelişmeler yaşanacağının da müjdecisidir bu rüya.

Rüyada Kol Saati Görmek

Bir kişi rüyasında kol saati görürse, kendisine zaman ayıracak demektir. Kendisiyle meşgul olacak, belki gelişimine, belki eğitimine ya da buna benzer başka bir şekilde kendisine vakit harcayacak demektir.

Rüyada Altın Saat Görmek

Genel olarak hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin, kendisi için olumlu sonuçlanacak kısa ve uzun vadeli planlar yapıp mantıklı adımlar atarak işlerini yoluna koyması ve iyi şartlarda yaşaması demektir. Altın saat taktığını görmek ise statü göstergesidir. Kişinin iş hayatında ve sosyal çevresi içinde saygınlığı artacak, takdir görecek demektir.

  • Ayrıca, yakın zamanda müjdeli haber almaya, önemli fırsatlar yakalamaya, maddi rahatlığa erip arzu edilen şartlarda bir yaşam sürmeye delalettir.

Bu süreç sonrasında rüya sahibi, yaptığı iş ve kendi alanı bakımından tanınan meşhur biri haline gelebilir.

Şu Tabiri de Okumalısınız: Rüyada Kedi Görmek Her Zaman Kötü Olaylara İşaret Etmez!

Rüyada Saat Ayarladığını Görmek

Bu da hayırlı kabul edilen bir rüyadır. Bir kişi rüyasında saat ayarladığını görürse, kendi hayatını düzene koymak amacıyla önemli kararlar alacak demektir. Bu karar sonrasında kişinin özel hayatı, ev hayatı, iş hayatı düzene girecek, huzuru artacak, daha fazla para kazanmaya başlayacak demektir.

Rüyada Saatin Çalışını Duymak

Bir kişi rüyasında saatin çalışını veya alarmını duyarsa, pek hoşuna gitmeyecek sözler işitecek demektir. Canını sıkacak eleştiriler duymak, kötü bir haber almak; genel olarak üzücü şeyler işitmek şeklinde yorumlanır. Bunun dışında neden ve nasılıyla alakalı herhangi bir tabir mevcut değil.

Rüyada Saat Bulduğunu Görmek

Bu rüyanın yorumu da, saatin özelliklerine göre değişebiliyor. Rüyada bozuk saat bulmak, işe yaramayan boş işlerle zaman kaybetmeye delalettir. Büyük saat bulmak, rüya sahibinin uygun zamanda uygun şekilde atacağı mantıklı adımlarla hayırlı ve kazançlı işlere imza atacak demektir. Özellikle, rüyayı gören kişi bir işle alakalı plan proje aşamasında ise, acele etmek yerine doğru zamanı kollaması gerektiğine dair uyaran bir rüyadır.

Rüyada Hediye Saat Görmek

Rüyada görülen hediye kol saati, rüyayı gören kişinin işlerinde ve gelecek planlarında ona yardımcı olacak hayırlı bir kişinin varlığına delalettir. Hediye masa saati ise, benzer şekilde hep destek olacak bir kişiye, bu hediye aileden yadigar bir saat ise bir mirasa işaret eder. Rüyada görülen şık ve yeni bir saat ise, karşı cinsten bir kişi için çok özel anlamlar ifade etmeye ve değer görmeye delalettir.

Rüyada Saat Aldığını Görmek

Bu rüya da, alınan saatin türüne göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada duvar saati almak, kesin olarak yerine getirilmesi gereken önemli işler olduğunu temsil eder. Özellikle rüya sahibine güven veren, resmiyet kazanmış işlere öncelik verilmelidir.

  • Rüyada alınan köstekli saat, kalp kırmayan, hatır bilen, eşe dosta bağlı ve geçmişini unutmayan hayırlı bir kimse olmaya delalettir.

Rüyada kol saati olmak, kullanışlı ve önem arz eden bir mal satın alınacağına delalettir. Rüyada alınan altın saat, kazancın bol ve bereketli olacağına; gümüş saat ise rüya sahibinin gereksiz harcamalardan kaçınıp aynı zamanda hiçbir ihtiyacının eksik kalmayacağına delalettir.

Rüyada Saat Sattığını Görmek

Rüyada sahte saat sattığını gören kişi, insanların karakterine uygun şekilde davranmayı bilen, ölçülü hareket eden, samimi dostları kırmaktan çekinen, olay çıkarmaktan uzak duran ve böylece kendi huzurunu da temin eden kişiye delalettir. Bozuk saat satmak, verilen sözlerin arkasında durmamaya; altın saat satmak, yapılan işe özen göstermeye delalettir. Ayrıca altın saat satmak, maddi olarak rahat, alım gücü yüksek kişilere hizmet verilecek ya da satış yapılacak bir işte çalışmaya işaret eder.

Rüyada Camı Çatlak Saat Görmek

Rüyada, evdeki saatin çatlamasının anlamı, evdeki bir eşyanın bozulması ve aile bütçesini sarsacak bir masrafın çıkmasına işarettir. Benzer şekilde, rüyada camı çatlayan iş yeri saati görmek, işlerin ters gideceğine ve ciddi sorunlar yaşanacağına işaret eder. Rüyada kişinin kendi kolundaki saatin camı çatlarsa, bu da önceden düşünülmesi gereken ama gözden kaçan bazı detaylar nedeniyle bazı işlerin aksaması anlamına gelir.

Rüyada Saat Kırdığını Görmek

Kişinin rüyada kendi saatini kırdığını görmesi, hoş olmayan bazı olaylar nedeniyle kendisini suçlaması, sorumlu tutması anlamına gelir. Başkasının saatini kırdığını görmek ise, bir kimse ile çıkılacak yoldan veya ortak yapılacak bir işten son anda vazgeçmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada duvar saati kırmak ise, yeni uğraşlar edinmeye yönelip eski alışkanlıklardan vazgeçmek anlamına gelmektedir. Rüyada masa saati kırmak ise, iyi niyetli, güvenilir, her an yardım elini uzatmaya hazır değerli birinin kalbini kırmaya, üzmeye, onu incitmeye delalettir.

Rüyada Saat Çaldığını Görmek

Kişinin, bazı girişimlerinden dolayı alacağı tepkiye, yakınında ya da uzaktaki bazı kimseleri kızdıracağına delalettir. Rüyada kıymeti yüksek bir saat çalmak, rüya sahibinin eşinin ya da sevgilisinin hiç memnun olmayacağı ve üzüleceği bazı kararlar almaya işaret eder. Rüyada çalınan eski saat ise, herhangi bir getirisi olmayacak ve zaman kaybı sayılabilecek bazı atılımlar yapmaya delalettir. Bir kişi rüyasında altın saat çalarsa, suçlanacağı bir olaya karışması anlamına gelir.

Rüyada Saat Tamir Ettiğini Görmek

Bir kişinin, rüyasında iş yerindeki, evindeki, kolundaki ya da masasındaki saati tamir ettiğini görmesi, gerek özel hayatında, gerekse iş hayatında yaptığı hataların sorumluluğunu üzerine alması, bunlardan ders çıkarması ve telafi etmeye çalışması anlamına gelir.

  • Ayrıca üzdüğü, kalbini kırdığı, arasının bozulduğu kişilerle arasını düzeltmeye çabalar; hatalı iş ortaklıklarından ve arkadaşlıklarından uzaklaşır.

Şayet bozuk olmayan, çalışan saati tamir etmişse, bu da rüya sahibinin gereğinden fazla fedakar olduğuna, insanlara hak ettiklerinden fazla değer verdiğine, kendisinden çok ödün verdiğine delalettir.

Şu Tabiri de Okumalısınız: Rüyada Polis Görmek Yüzünüzü Güldürecek Haber Demektir, Okumadan Geçmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir