Rüyada Soğan Görmek Hakkında Önemli Tabirler

Rüyada Soğan Görmek

Rüya sahibi için rüyada soğan görmek genel olarak gözyaşına yorulmaktadır. Kişi kaderler yaşayacak, üzücü günler yaşayacak, zorluklar çekecek, sevdiği birini kaybedecek ve oldukça huzursuz bir döneme girecektir. 

Farklı bir yorumda ise rüyada soğan gören kişinin oldukça güçlü biri olduğu ve helal kazancını taştan çıkaran takdir gören biri olması nedeni ile etrafında kıskanan kem gözlerin olduğunu işaret eder. Sizin iyiliğiniz istemeyen yükselişinize hoş bakmayan, çekemeyen pek çok kişi etrafınızda bir hata yapmanız için avcı gibi beklemektedir. Art niyetli bu kişilerin atacağınız adımlara engel olmaya çalıştığını bilerek hareket etmelisiniz. 

Rüyada Soğan Almak

Rüyayı gören kişi için rüyada soğan görmek ve bunu satın almak duyacağınız pek çok kötü söze, uğrayacağınız haksızlıklara ve yaşanan bu olayların sizi çok üzeceğine dalalet etmektedir. Farklı olarak ise rüya sahibinin yakın çevresinde değer verdiği birinin öleceği ve bunun için dökülecek olan gözyaşı ve duyulacak derin üzüntü manasına gelir.

Rüyada Soğan Topladığını Görmek

Rüya tabircileri rüyada soğan görmek ve bu soğanların toplanması için rüyayı gören kişinin hayatında pek çok sıkıntı çektiğini ve asla bundan şikâyet etmemesi bu durumdan kimselere bahsetmeden dik bir duruş sergilemesi anlamını taşımaktadır. Kişi yaşadıklarını kalbinde tutuyor ve gücü ile bunları kendine bile itiraf edemiyor demektir. 

Rüyada Soğan ve Ekmek Almak

Rüya sahibi için rüyada soğan görmek ve yanında ekmeğinde olması yaşanan kötü bir olayın gizlenmeye çalışması ve gizli kapaklı işler çevirerek bunları saklamaya çalışacağı anlamına gelmektedir. Kişinin yaptığı bu işin Allah tarafından da oldukça büyük bir günah olması nedeni ile endişe duyan rüya sahibi elinden geldiğince bu yaşanan tatsız olayı saklamaya çalışacaktır.

Rüyada Soğan Doğramak

Rüya yorumcuları için rüyada soğan görmek ve bunu doğramak yaşanacak olan büyük bir hayal kırıklığının kapıda olduğu manasına gelmektedir. Rüya sahibinin hayallerini süsleyen şeylerin yakında yıkılarak büyük bir üzüntüye yol açacağının habercisidir.

Dikkatinizi Çekebilir: Rüyada Pekmez Görmek İle İlgili 7 İlginç Tabir

Şimdiye kadar Kenzül Dua adıyla da bilinen Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabı ile tanışmadıysanız artık bu kitaba kesinlikle bir şans vermelisiniz. Çünkü okuyucu yorumları sizi de çok etkileyecek.

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Rüya tabirlerine devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var. Bunlar, sadece bir kısmı:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi birçok yorum olduğunu göreceksiniz.

Rüyada Soğan Soymak

Rüyasında soğan soyduğunu gören kişi için bu rüya yakın çevresinde çok çıkarcı olan ve bir kuruş koparmayı kar sayan birinin var olduğunu ve bu kişinin menfaati için her şeyi yapabilecek karaktersiz biri olduğuna işaret eder. Çevrenizde var olan bu karaktersiz kişiye karşı çok dikkat etmelisiniz. 

Rüyada Soğan Yediğini Görmek

Rüyasında soğan yediğini gören kişi her ne sıkıntı yaşıyor ise içine atan ve kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyen birine işaret eder. Bu kişiler karakter olarak ayaklarını sağlam basan ve derdini paylaşmadan çözmeye çalışanlardır. Ayrıca bu rüya karakteri sağlam, güçlü, iyi bir sahibi olacak, herkesçe çok sevilecek olan bir evlat yetiştirmek manasına da gelmektedir. Rüya sahibinin her ne işi var ise emanet ederek yapmadığını ve ömrü boyunca gurulu dik başlı ve ak alınlı olacağının işaretidir. 

Rüyada Çürük Soğan Görmek

Rüyada çürümüş soğan görmek yaşanan üzüntülü günlerin son bulacağına ancak henüz doğru zamanın gelmediğine ve bu nedenle erkenden kendinizi savaşmaktan vazgeçirmemeniz gerektiğine yorulmaktadır. Eğer sıkıntılı günleriniz maddiyat ile alakalı yaşanmış ise elinize geçecek olan paranın çok dikkatli kullanılması gerektiğine ve iyi yatırımlara kullanılması gerektiğine işaret etmektedir. Elinize geçecek bu paranın tekrarı olmayacağı için çok akılcı kararlar vermeniz gerekmektedir. Aksi halde para çarçur olup yitecektir. 

Farklı bir tabir olarak ise çürük soğan ailede bulunan orta yaşlı baba figürü olan bir adamın çocukları ile yaşayacağı sorunlar sonunda araların bozulacağı manasına gelmektedir. bu yaşanan sıkıntılar baba figürü olan kişinin itibarını zedeleyecek ve ailesinin ona olan güvenini sarsacaktır. 

Rüyada Çiğ Soğan Yediğini Görmek

Rüyanızda soğanı çiğ çiğ yediğinizi görmüş iseniz Allah’ın size verdiklerine razı olan sıklıkla şükreden ve her zaman inançlı bir kulan kişilerin yine aynı terbiye ile evlatlar yetiştireceği manasına gelmektedir. Yaşamı oldukça zor olan rüya sahibinin kazandığı her ne varsa kıymetini çok iyi bileceği ve asla daha fazla talebi olmayan bir olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir