Rüyada Su Görmek Sadece Müjde Anlamına Gelmez, Dikkatli Olmalısınız!

Rüyada Su Görmek Genel Anlamda Olumlu Kabul Edilse de Rüyanın Olumsuz Mesajları da Vardır

Rüyada su görmek, bazen başlangıçlara bazen de sonlara delalettir. Şans, bereket, bol kazanç, huzur, uzun ömür, mutlu evlilik gibi anlamlara sahiptir. Duruma bağlı olarak bazen de kötü habere, yalan söz duymaya, huzursuzluğa da işaret edebilir.

Bu nedenle, diğer tüm rüya tabirlerinde olduğu gibi, suyla alakalı rüyaları da rüyanın görüldüğü şartlara bağlı olarak yorumlamak gerekir. Detayları bilmeden yorumlamak, yanlış anlamlara davet çıkarmak demektir.

Rüyada Su İçine Düştüğünü Görmek

Rüyada suya düşmek çok da hayırlı değildir ne yazık ki. Bir kişi rüyasında durgun suya düştüğünü görürse, bu cezaevi anlamına gelir. Şayet su derinse ve dibi gözükmüyorsa, bu da rüya sahibinin çok zengin olacağının işaretidir.

Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada görülen akarsu temiz berraksa, rüya sahibinin uzun ve huzurlu bir ömür geçireceğine delalettir; şayet su kurumuşsa bazı sağlık problemlerinin yaşanacağına işaret eder. Ama su akıntı halinde ise, o zaman rüya sahibinin rızkı artar, bereketi bol olur, işleri yoluna girer ve güzel bir ömrü olur.

Rüyada Su Verdiğini Görmek

Rüyada birine su vermek, pek iyi şekilde tabir edilmemiştir. Rüya gören kişinin utanacağına, topluluk içinde mahcup duruma düşeceğine, küçük düştüğüne şahit olacağına işarettir. Rüya sahibinin kararlarına ve/veya hareketlerine dikkat etmesi gerektiğine dair uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Şimdiye kadar Kenzül Dua adıyla da bilinen Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabı ile tanışmadıysanız artık bu kitaba kesinlikle bir şans vermelisiniz. Çünkü okuyucu yorumları sizi de çok etkileyecek.

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Rüya tabirlerine devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var. Bunlar, sadece bir kısmı:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi birçok yorum olduğunu göreceksiniz.

 

Rüyada Su Görüp İçememek

Haksızlığa uğramaya ya da üzücü bir haber almaya delalettir. İş karşılığı alınacak bir paranın bir türlü gelmemesi, sahtekar işbirlikçileri sebebiyle maddi olarak zarara uğramak, tıkır tıkır işleyen projenin bir aksilik nedeniyle bozulması, sevilmeyen kimselerle beraber çalışmak zorunda kalmak, tüm imkanlara rağmen istenilen hedeflere ulaşamamak, işle alakalı atılan yeni adımlarda rakipler sebebiyle hüsrana uğramak, maddi ve manevi kayıp yaşamak gibi anlamları vardır.

Rüyada Su Görüp Girmek

Rüya sahibinin iş hayatında da, aile hayatında da rahat edeceğine delalettir. Ayrıca başarılı bir kariyer hayatına, iyiliklerin karşılık bulacağına, çok iyi bir dost kazanılacağına, hayırlı ve anlayışlı biri ile tanışıp evlilik kararı almaya, kazançlı ortaklıklara imza atmaya, güzel bir haber almaya, ihanetlere rağmen sorun yaşamamaya, ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaya, saygınlığın ve makamın artacağına işaret eden nefis bir rüyadır.

Rüyada Su Görmek ve Yüzmek

Başarılı, sorunsuz ve son derece ferah bir döneme girileceğinin habercisi olan hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibi, işle alakalı birçok yeni ve farklı kararlar alacak, adım adım başarıya ilerleyecek demektir. Bu süreçte işle alakalı yaşanan zorluklar, değerli bir dostun yardımı sayesinde atlatacak, güzel bir de haber alacak demektir. Şayet varsa, rüya sahibinin sağlık sorunları da yavaş yavaş çözülecektir.

Ek olarak, farklı tabirlerde işle alakalı ters giden durumlardan dolayı maddi zarara uğranacağına fakat bu durumun çabuk atlatılacağına ve kaybın telafi edileceğine, beklenmedik birinden gelen ihanet sebebiyle bazı arkadaşlıkların son bulunacağına ama bu ihanetten de zarar gelmeyeceğine dair yorumlar vardır.

Rahat bir hayata kavuşacak olan rüya sahibi, çözümsüz gibi gözüken birçok işin üstesinden gelerek başarı merdivenlerini hızla tırmanacak ve aynı zamanda saygınlığı artacak demektir.

Rüyada Akan Suyu Görmek

Huzurlu ve rahat günlerin gelişinin habercisidir. Bereketin bol olmasına, kısmetlerin artmasına, hayatın düzene girmesine delalettir. Aileden biri ya da birileri ile keyifli bir seyahate, manevi huzura, harika haberler almaya, güzel bir iş ortaklığına ve aydınlık günlere yorulur. Ayrıca, sorumlulukların yerine zamanında getirildiği, başarılı projelerin gerçekleştirildiği bol kazançlı yeni iş alanlarına girileceğine dair yorumlar da yapılmıştır.

İlginizi çekebilir: Rüyada Kan Görmek

Rüyada Su Görüp Islanmamak

Rüyada su gören ve herhangi bir şekilde ıslanmak üzereyken son anda kurtulan kişi, çok kazançlı ve refah düzeyi yüksek bir ömür sürecektir. Ayrıca kişinin iş seyahatine çıkmasına, bu seyahatte çok akılcı adımlar atarak kazançlı işler yapacağına, daha önce kaybedilen fırsatların çok daha iyileri ile karşılaşılacağına delalettir.

Başka bir tabirde ise, beklenmeyen bir misafirin gelmesi nedeniyle bazı tartışmalar yaşanabilir, hiç yere haksız kırgınlıklar meydana gelebilir.

Rüyada Bir Yeri Su Bastığını Görmek

Mutluluk, zenginlik ve mülk sahibi olmanın habercisidir. Son derece hayırlı olan bu rüyada, görülen su miktarı, elde edilecek zenginlikle eş değerdedir. Yani çok su varsa çok zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Susuzluk Görmek

Bir kişi rüyasında çok susuz kaldığını görürse, çeşitli zorluklarla karşılaşır, fesada karışır ve manevi olarak sıkıntı çeker. Bazen de hiç uzmanı olunmayan bir işin peşinde koşup zaman kaybetmeye delalettir.

Genel olarak susuz kalmak ve ardından kana kana su içmek ise, kederden kurtulmaya, sorunları aşmaya, maddi problemlerden kurtulmaya, para sıkıntısı çekmemeye işarettir. Su içemeyen kimseler ise, arzularına ulaşamaz, para sıkıntısı çekmeye devam eder.

Rüyada Su ve Ateş Görmek

Rüya sahibinin tehlikeli ve zarar görebileceği bir işten mantıklı düşünerek kurtulmasına, kötü niyetli rakiplerin hamlelerine karşı başarıyla durmaya, kıskanç kişiler sebebiyle yaşanacak tatsızlıklara, uzun bir iş sürecinin başlangıcına delalettir.

Ayrıca, hane içerisinde alınacak hayırlı haberlere, mutluluğa, kısa bir süre sonra tüm sıkıntıların bitmesine, yeni bir mülk edinmeye ve zararlı alışkanlıklardan kurtulmaya işaret eden tabirler de vardır.

İlginizi çekebilir: Rüyada Saat Görmek

Rüyada Siyah Su Görmek

Ebeveynler ya da eşler arasında geçecek tartışmaya, ciddi miktarda maddi zarara uğramaya, iş hayatında yaşanacak pozisyon kaybına, akrabalarla aranın bozulacağına ve bu nedenle üzüntü duymaya işaret eder.

Rüyada beyaz renkli su görmek ise, ferah günlerin geldiğine, rahat bir nefes alıp mutlu olmaya, güzel haberler almaya işaret eden güzel bir rüyadır. Strese neden olan durumlar ortadan kalkar, çok kazançlı ve hayırlı işlere imza atılır. Elde edilen maddi kazanç ile ihtiyaç sahiplerine de yardım yapılır.

Rüyada Kaynayan Su Görmek

Rüyada, ocakta kaynayan su görmek, yeni arkadaşlıklara, ferah bir gelecek için kafa kafaya verip uğraş vermeye, aile ile güzel zaman geçirmeye, kötü giden bazı işlerin düzelmesine ve hayırlı iş kapılarının aralanmasına işaret eden güzel bir rüyadır.

Ek olarak başarılı bir hayata, güzel işlere imza atmaya, düzenli aile hayatına girileceğine, sıkıntılı işlerin çözüleceğine ve kırgınlıkların biteceğine dair yorumlar da yapılmıştır.

Diyanete Göre Rüyada Su Görmek

Duru, temiz su görmek huzuru, ömrü, rızkı, temizliği, şifayı, ahireti, hidayeti, tövbe etmeyi dahil eden yorumlar barındır. Rüyasında birinden su isteyen kişi dedikodu yapar. Su sebili görmek, insanlara faydası dokunan zengin bir kişiyi yahut bilgisiyle ışık saçan bir alimi temsil etmektedir. Su dolu kova, her hususta hayrı gözetmek anlamına gelir. Rüyada su dağıtmak, zor durumda kalan kişilere maddi ve manevi destek olmak anlamına gelir. Rüyada görülen su, aynı zamanda bol rızık, mutlu hayat ve bereketli ev demektir. Rüyada suya doyduğunu görmek, zenginleşip ihtiyaçların tamamını gidermek demektir. Ayrıca tövbe edip günahlardan arınmak, hastalığa şifa bulmak, dini inancın sağlamlaşması gibi anlamları da vardır.

Rüyada su görmekle alakalı rüya tabirleri de bu şekildeydi. Psikolojik açıdan bakacak olursak rüyada su görmek, kişinin ciddi gereksinimlere sahip olduğunun göstergesidir. Her zaman bir ihtiyacı muhakkak vardır. Maddi olmakla beraber daha çok manevi ihtiyaçlar yoğunlukta olunca rüyada su görülür.

Bu ihtiyaç, değer verilen ve şu an yanında olmayan bir kişinin yokluğundan doğmuş olabilir; ya da vefat eden birinin özlemiyle doğmuş da olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir